1- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت فالوو مکس مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

2- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت فالوو مکس زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط فالوو مکس به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فالوو مکس از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین فالویاب از سوی کاربر است

3- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

4- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند، در غیر این صورت فالوو مکس مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

5 – روش ارتباطی مستند فالوو مکس با خریدار ، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین فالوو مکس ثبت کرده است.

6- روش ارتباطی مستند خریدار با فالوو مکس ، آدرس ایمیل مندرج در سایت فالوو مکس است.

7- درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی فالوو مکس رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود . لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

8- فالوو مکس به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

9- فالوو مکس از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است .

10-سفارشات حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از سفارش تحویل می گردند

11- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

12- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

 

موفق و پیروز باشید – مدیریت وب سایت فالوور مکس